AKTUÁLNĚ
V rámci výprodeje skladových zásob nabízíme široký sortiment LDPE produktů. Základní přehled skladových položek v záložce SKLADEM anebo nás kontaktujte, v případě, že máte jiné rozměrové a množstevní požadavky.

Adorah

Ukázka produktů...

Adorah

Ukázka produktů...

Adorah

Ukázka produktů...

Adorah

Ukázka produktů...

Historie

Adorah, spol. s r. o. je ryze českou společností, která byla založena v roce 1992. Výrobní program společnosti byl po technické, stavební a administrativní přípravě zahájen v lednu 1993. Sídlo společnosti stejně tak jako její výrobní prostory se nachází v městě Polná, uprostřed Českomoravské vrchoviny nedaleko krajského města Jihlava.

Od svého vzniku až po současnost se zabýváme výrobou a prodejem obalového materiálu z polyetylénu (LDPE). Mottem naší společnosti je „být co nejpružnější v dodávkách obalů na objednávku, vyhovět v rozměrových parametrech, a to v maximální kvalitě a za přijatelné ceny“.

Profil společnosti

Jsme výrobní společností zabývající se zakázkovou výrobou polyetylénových obalů (LDPE) s více jak 15- letou tradicí na trhu. Jsme společností, která mimořádnou pozornost věnuje komplexnímu zajištění dodávek obalového sortimentu LDPE. Snažíme se o to, aby vysoká kvalita vyráběné produkce, rychlost, flexibilita a pružnost dodávek společně se silnou orientací na zákazníka, se staly našim synonymem. Výrobní program je zaměřen na výrobu sáčků, pytlů a folií, a to vše v nejrůznějších rozměrech, sílách a barevných provedeních, pro balení zboží, jenž má být chráněno proti poškození, vlhkosti, korozi a znečištění.

Naše produkty dodáváme do nejrůznějších průmyslových segmentů, které se vyznačují specifickými požadavky a podmínkami na obalový materiál. Splnění těchto požadavků a podmínek garantujeme ověřením kvality odborným posudkem u Státního zdravotního ústavu, prohlášením o splnění podmínek uvádění obalu na trh a zapojením do systému zpětného odběru obalů EKO-KOM a.s. Praha.